سلام ، به سایت گروه صعتی آذران جام خوش آمدید.

طراحی و ساخت سقف متحرک استخر و ساخت استخر در ساری ، بابل و آمل

طراحی و ساخت سقف متحرک استخر و ساخت استخر در ساری ، بابل و آمل

سازنده سقف متحرک استخر در ساری ، بابل و آمل

سقف متحرک استخر و حیاط یکی از خدمات نوین در سطح جهانی است که توسط متخصصان ماهر گروه صنعتی آذران جام با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب اجرا می شود. این سقف ها برای اجرای زیبا ، مدرن و بادوام نیاز به دانش فنی و نیروی متخصص با تجربه دارند. شما در گروه صنعتی آذران جام با بهترین نیروها که دانش و تجربه بالا در این زمینه دارند، می توانید رویاهای خود را در واقعیت دنبال کنید. سقف های متحرکی که با کیفیت جهانی برای شما عزیزان طراحی و اجرا می شود، یکی از خدمات گسترده این گروه صنعتی است. سقف های متحرک استخر و حیاط در مناطقی همچون ساری ، بابل و آمل و نیز سرتاسر کشور عزیزمان ایران قابل اجرا هستند.

این گروه صنعتی هم اکنون در ایران فعالیت دارد اما اهداف این شرکت به ایران محدود نمی شود و کسب رتبه اول در منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی جایگاهی است که به آن فکر می کنیم. با تلاش های پیش از بیش در پی دستابی به اهداف هستیم. خرسندیم که توانایی ارائه خدمات تراز اول به هم میهنان عزیز را دارا هستیم.

این سقف های متحرک دارای سیستم کشنده اتوماتیک هستند. سازه های گالوانیزه با پوشش شیشه سکوریت نشکن ، سقف هایی با تراز جهانی برایتان ایجاد خواهد کرد که با تخصص اجرایی گروه صنعتی آذران جام ، محلی بی نظیر برای استفاده از آن به صورت مادام العمر فراهم می شود. امکان اجرای سازه با پروفیل رنگ شده نیز وجود دارد.

چرا سقف متحرک استخر آذران جام ؟

گروه صنعتی آذران جام در اجرای پروژه های خود ، کیفیت را به همراه قیمت مناسب به شما ارائه می دهد. ضمانت اجرای تخصصی از خصوصیاتی است که ما در گروه آذران جام به آن افتخار می کنیم و خیال شما از اجرا توسط نیروهای متخصص راحت است. سطح اجراهای آذران جام در سطح جهانی است. شما می توانید ویژگی های ما را بخوانید، قیمت ها و کیفیت ما را مقایسه کنید، سپس انتخاب کنید.

  • ضمانت اجرای تخصصی
  • اجرای مدرن و زیبا
  • هوابندی حرفه ای و آب بندی با کیفیت بالا
  • مخفی بودن سیستم کشنده
  • تحمل بالا در برابر وزن
  • تحمل بالا در برابر وزش بادهای تند
  • سرعت بالا در اجرای پروژه های شما
  • به کار بردن فیتیل های مویی ترمال بریک لای لت های ریلی
  • کیفیت اجرای نمونه در سراسر کشور

«افتخار ما این است که خدماتی در سطح جهانی به هم میهنان عزیز ارائه می دهیم.»

جهت مشاهده نمونه مدل های بیشتر سقف متحرک استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید:

تصاویر سقف متحرک استخر

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف های ریلی استخر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع سقف استخر و حیاط

ساخت استخر در ساری ، بابل و آمل

شما می توانید در ساخت استخرهای بروز و با کیفیت نیز روی گروه آذران جام حساب کنید. گروه ما این توانایی را دارد که استخرهای مدرن و شیک را در ساری ،بابل ، آمل و سراسر ایران اجرا کند. ساخت استخر اختصاصی برای ویلا ، ویلا باغ ، ضمن اینکه زیبایی ویلاهای شما و نیز منازل ویلایی شما را دو چندان می نماید یک گزینه ایده آل برای داشتن یک استخر بهداشتی و شخصی است. شما عزیزان می توانید با توجه به سقف های متحرک اجرا شده در استخرتان، هر زمان که دلتان خواست و به شکل چهار فصل از آن ها استفاده کنید. ابتدا حتما کیفیت خدمات وقیمت های ما را بررسی و مقایسه کنید. شما می توانید پس از دریافت مشاوره تخصصی و بازدید از محل کاملا رایگان توسط مجرب ترین کارشناسان ما، آزادانه تصمیم بگیرید. از شما میخواهیم که در ابتدای کار کیفیت و قیمت ما را مقایسه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید و مشاوره تخصصی رایگان در مورد طراحی و اجرای سقف متحرک استخر و ساخت استخر در بابل ، آمل و ساری و هر کجای دیگر ایران دریافت نمایید. بازدید از محل ما نیز کاملا رایگان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید
09141552344

09141574541
09374667393

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + سیزده =