سلام ، به سایت گروه صعتی آذران جام خوش آمدید.

درباره ما

گروه صنعتی آذران جام

شرکت ما شرکت ما چند صنعت را ترکیب کرده است و با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه سقف های سبک ثابت و ریلی (دستی و اتوماتیک) با بروزترین تجهیزات موجود در بازار به شکلی کاملا هوابندی و عایق بندی شده و نیز تولید درب و پنجره های U.P.V.C  ، شیشه بالکن های ریلی آکاردیونی (جمع شو) ، تولید ساختمان های پیش ساخته سبک ، شیک و بسیار محکم و همچنین طراحی و اجرای نماهای کامپوزیت بسیار زیبا و ساخت سوله های سبک و سنگین ایجاد شده است و آماده ارائه خدمات است.

کارکنان گروه صنعتی آذران جام ، متخصص ترین و خبره ترین نیروها هستند که گرد هم جمع کرده ایم  تا بالاترین کیفیت خدمات و تخصص را برای شما به ارمغان آوریم. نیروهای ما هم از لحاظ حرفه ای و هم از لحاظ اخلاقی همگی گلچین شده اند و می توانیم آنچه را که مدنظر شما از کیفیت و طراحی است به شما ارائه دهیم.

نیروهای ما از چندین صنعت گرد هم آمده اند که هر کدام در صنعت خود قطب محسوب می شوند و خبره آن صنعت هستند و علت گردآوری این نیروها تلفیق مزایای چند صنعت با هدف  ارائه پروژه هایی بی نقص می باشد که در نوع خود نوآوری و ابتکار را در انجام پروژه به ارمغان آورده است.

 

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

به دلیل توسعه تکنولوژی به سرعت بسیار بالا و تبدیل شدن محل های زندگی باصفای قدیمی به آپارتمان خشک و بی روح ، بسیاری از ما از زیباهای طبیعت و آفرینش محروم مانده ایم.

هدف گروه صنعتی آذران جام ، آوردن طبیعت به خانه های شما است. خدماتی که ما ارائه می دهیم به شما امکان می دهد که در عیب داشتن خانه هایی زیبا ، از زیبایی های طبیعت نیز بهره مند شوید.

مثلا اگر حیاطی در خانه یا پشت بام دارید که نمی توانید به خاطر هوای آلوده و گرد و غبار و برف و باران از آن استفاده نمایید و همچنین نمی خواهید حیاط خود را مسقف نمایید ما برای شما سیستم های ریلی برقی را فراهم نموده ایم تا هم حیاط شما شکل ظاهری یک حیاط واقعی را حفظ کند و هم با پوشش هایی که نور آفتاب را محدود نمی کنند محیطی داشته باشید که هم به صورت یک گلخانه و هم به صورت یک محیط تفریحی می توانید از آن استفاده کنید و با برنامه ریزی و بدون ترس از باران و گرد و غبار، از حیاط خود به پوشش و بدون پوشش استفاده کنید.

مشاوره ها و طراحی های ما کاملا رایگان بود و فاصله شما و مقصدتان فقط یک تماس تلفنی است
شماره تماس:   09374667393 – 09141574541 – 09141552344

حفظ رتبه اول ساده نیست پس
«بیشتر تلاش می کنیم»