سلام ، به سایت گروه صعتی آذران جام خوش آمدید.

ساخت گلخانه اسپانیایی تونلی ، نایلونی ، شیشه ای در نجف آباد ، شاهین شهر و میمه

ساخت گلخانه اسپانیایی تونلی ، نایلونی ، شیشه ای در نجف آباد ، شاهین شهر و میمه

ساخت گلخانه اسپانیایی ، گاتیک و تونلی نایلونی نجف آباد ، شاهین شهر و میمه

گروه گلخانه سازی آذران جام با تکیه بر توان فنی و نیروهای متخصص خود توانسته است سازه های گلخانه ای را به شکل تخصصی بهینه سازی کند و هزینه ها را بکاهد. این گروه توانایی احداث گلخانه های بزرگ و شهرک های گلخانه ای در نجف آباد ، شاهین شهر و میمه و سرتاسر ایران را دارد.

طراحی و ساخت گلخانه های تونلی ، گاتیک ، اسپانیایی با پوشش نایلونی یکی از خدمات مجموعه صنعتی آذران جام می باشد. شما در گروه آذران می توانید مالک گلخانه های پلاستیکی تونلی ، گاتیک نایلونی و اسپانیایی نایلونی شوید. پوشش نایلونی یو وی ده درصد است که با کیفیت بالا روی این گلخانه ها نصب می شود.

سرمایه اولیه مورد نیاز برای ساخت گلخانه هایی با پوشش نایلونی کمتر از گلخانه هایی با پوشش شیشه سکوریت نشکن است. اما گلخانه های پلاستیکی محدودیتی هایی همچون کنترل سخت تر دما و دوام نسبت به گلخانه شیشه ای را دارد.

بیشترین ارتفاع قابل ساخت گلخانه تونلی نایلونی: تا سه و نیم متر

بیشترین ارتفاع برای ساختن گلخانه گاتیک نایلونی: تا 4 و نیم متر

حداکثر ارتفاع در سازه گلخانه اسپانیایی نایلونی: 4 تا 6 متر

اگر شما در آغاز راه هستید و قصد و یا بودجه کافی احداث گلخانه شیشه ای را ندارید، نگران نباشید. شما عزیزان می توانید گلخانه های اسپانیایی نایلونی با قابلیت ارتقای سقف و دیواره ها به گلخانه اسپانیایی شیشه ای نیز سفارش دهید. در این صورت هزینه اولیه تاحد چشمگیری کاهش می یابد. پس از کسب سود در آینده، پوشش نایلونی این گلخانه ها را می توانید به شیشه سکوریت نشکن تبدیل کنید. جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره های زیر در ارتباط باشید. بازدید از محل ما نیز کاملا رایگان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید
09141552344

09141574541
09374667393

ساخت گلخانه اسپانیایی شیشه ای در نجف آباد ، شاهین شهر و میمه

گلخانه های شیشه ای با پوشش شیشه سکوریت اجرا می شوند. این شیشه سکوریت ها کیفیت بسیار خوب و قدرت تحمل بار و باد بسیار بالایی دارند. سازه گلخانه های شیشه ای دو نوع می باشد؛ سازه های گالوانیزه و سازه های پروفیل رنگ دار. این نوع گلخانه ها دارای سیستم پنجره های سقفی و کناری برقی می باشند.

ارتفاع گلخانه های شیشه ای اسپانیایی از 4 تا 12 متر می تواند باشد.

گروه آذران جام با تکیه بر تجربه و دانش تخصصی و داشتن نیروهای تخصصی ، توانایی احداث گلخانه های بزرگ و شهرک های گلخانه ای شیشه ای را در نجف آباد ، شاهین شهر و میمه و سراسر ایران داراست.

ویژگی گلخانه های شیشه ای آذران جام:

  • مادام العمر بودن گلخانه شیشه ای
  • تحمل بالا در برابر وزن بالا
  • تحمل بادهای شدید

شما نیز اگر قصد احداث گلخانه دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت گلخانه اسپانیایی شیشه ای در نجف آباد ، شاهین شهر و میمه و هر کجای ایران عزیز به لینک زیر مراجعه کنید:

اطلاعات کامل در مورد ساخت گلخانه

همچنین جهت مشاهده تصاویر گلخانه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

گالری تصاویر و عکس گلخانه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + سیزده =